streda 5. augusta 2015

Ako rastú riasy moje nebeské?

Je to už niečo viac ako mesiac odkedy používam sérum na riasy REALASH (ako sa začala naša spoločná púť a čo som od séra očakávala, si môžete pozrieť TU). Ako to už pri rôznych kozmetických výrobkoch býva, vždy je to hop alebo trop. A toto sérum? Po mesiaci hovorím "hop hop hop"!

Poctivo si ho nanášam každý večer po tom, čo sa odmalujem na hornú časť viečka ku korienkom rias. Stačí maličká vrstva (naozaj to nepreháňajte, aby vám sérum vydržalo čo najdlhšie), celá procedúra zaberie asi tak dve sekundy a výsledok môžete vidieť samy. Priznám sa, že som bola zo začiatku skeptická - jasne, nejaká vodička po ktorej mi narastú riasy, budú hustejšie a pevnejšie. Hanba mi, špirálou ma po prstoch ovaliť. Toto sérum je fantastické a keď neveríte, sledujte moje foto ako dôkaz:

Ja v nenalíčenej verzii (iba obočie, obočie musí byť, lebo ako kedysi konštatoval môj spolubývajúci, keď ma stretne ráno v kuchyni bez mejkapu, mýli si ma s chladničkou - nepýtajte sa :D


A ja a moje mega riasy so špirálou:
Čo poviete ? Dosť dobré , nie? :D REALASH budem nanášať ešte ďalšie dva mesiace, keby ste sa ku mne chceli pridať, sérum si môžete kúpiť TU alebo sa sťante fanúšikmi na FB a sledujte informácie o tomto malom zázraku TU. Chválim celú firmu, pretože majú veľmi milý prístup k zákazníkovi a na akékoľvek otázky som dostala odpoveď takmer okamžite po odoslaní e-mailu. Ak vás zaujíma niečo viac o sére, čo som doteraz neprezradila, pokojne sa pýtajte, rada odpoviem :)

Prvú časť spoločnej púte mňa a séra REALASH nájdete TU.

4 komentáre:

 1. Odpovede
  1. Uu tak to je pre mňa veľký kompliment, ďakujem, aj keď - sleduj mihalnice! :D

   Odstrániť
 2. wow, tvoje riasy sú úplne božské! :O konečne asi prvý prípravok, čo aj má nejaký účinok :)

  www.beautiful-savage.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Fakt je to fantastické, rastú po ňom ako z vody :)

   Odstrániť

Ďakujem za každý komentár ♡ (len z tých negatívnych som smutná :D