pondelok 1. októbra 2012

greypink

Nežehlím. Nikdy. Proste kus oblečenia radšej vrátim naspäť do skrine. Takže keď vám poviem, že túto košeľu som ráno žehlila 15 minút (!!!) a vydržalo jej to asi 15 minút... (nie, nežehlím tak zle, ona je taká nemožná. ale najkrajšia na svete)

Inak by ma zaujímalo, koľko kusov ružových nohavíc vlastníte ? Ja iba 2 kusy, ktoré evidentne milujem kombinovať so šedou. Myslím, že mi chýba ešte tak minimálne 15 kusov. Ku šťastiu.

Inak si skromne dovolím upriamiť pozornosť na krásavice v mojich rukách. Oo áno. Čerstvo vytlačené diplomovky. Moje. Musela som sa pochváliť :)košeľa - shirt Calliope nohavice - pants Primark topánočky - shoes H&M taška - bag F&F


I never iron. Never, I'd rather put the clothes back into my closet. So when I tell you, I did iron this shirt for 15 minutes (!!) this morning and it lasted 15 minutes ... (no, it's not me, it's the shirt that is so impracticable...but so beautiful)

I would like to know, how many pink pants do you own? I only have 2 that I love to combine with anything that is grey. I think I still miss about 15 pieces to be completely happy.


And please pay attention to the two beauties I hold in my hands. Oh yes. My freshly printed thesis. I had to mention it. :)

6 komentárov:

 1. Ružová so šedou? Skvelá voľba! Teším sa spolu s tebou z tvojich diplomoviek:P pekný týždeň!:)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. super super super...taška, topánky wow =) gratulujem k diplomovke, aká bola tvoja téma?

  A zároveň ťa pozývam...kam, sa dozvieš ;)
  http://www.aleva1.blogspot.sk/2012/09/pozvanka-invitation.html

  OdpovedaťOdstrániť
 3. ja ani jedny :(( :D vždy som ružové chcela,teraz by som brala radšej broskyňkové alebo mentolové :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ružovú so sivou môžem ... krásne .. mám rada túto kombináciu

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ďakujem :) ano, kombinácia ružovej so šedou sa mi velmi paaaci :))
  a ze ani jedny ruzove!! hiii !! :D ale schvalujem aj dalsie farby :))
  moja diplomovka bola v podstate o filmovych kostymoch starych hollywoodskych filmov a ich vplyve na spolocnost..asi tak.. v skratke :D

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý komentár ♡ (len z tých negatívnych som smutná :D