štvrtok 18. júla 2013

Cherriesondress

Takto vám poviem. Pokiaľ ide o sekáče, som najhorší nákupca na svete. Ak majú v sekáči jednu vec, ktorá stojí 50 eur, bude to jediná vec, ktorú nájdem. Ak majú v sekáči jedinú vec, ktorá je špinavá, zničená alebo deravá, bude to jediná vec, ktorú nájdem. Až do chvíle, keď som pred pár týždňami objavila jeden sekáč a prekonala prvotný stres vojsť tam (nie, že by som sa bála sekáčov, ale z tohto konkrétneho išiel naozaj strach) - a oplatilo sa! V duchu hesla "viac šťastia ako rozumu" mali v sekáči v čase mojej návštevy akurát akciu - všetko za polovicu. Takže milá Barborka naklusala, našla najkrajšie šaty v širokom okrese, zistila, že sú síce asi o dvanásť čísel väčšie, ale dajú sa na chrbte zviazať a teraz v nich môžem chodiť po svete a "vyvolávať dobrú náladu". To mi bolo naozaj povedané. Že mám šaty, ktoré vyvolávajú dobrú náladu. Som spokojná :)
PS. tu nájdete môj šatový fashion challenge :)

Foto: Lucka
dress secondhand | shoes ZARA | bag Marks&Spencer | headband Primark | watch ALDO | sunnies Mango

10 komentárov:

 1. waaaa,to sú ony,to sú ony :-O bernuška vo vytržení :D S tou mašľou vo vlasoch a šatami vyzeráš ako dievčatko :)
  Ja mám momentálne nejakú zlú sekáčovú karmu:/ Asi zbehnem do Lučenca :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ano Bernuška, to su ony!! :D dakujem dakujem, ved ja som stale take dievcatko :)) v Lucenci urcite pochodis, odporucam :D

   Odstrániť
 2. Krásna si, šaty sú báječné

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Fakt že vyvolávajú! Krasotinky :}

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Jsou překrásné. Já se nemůžu do sekáče dokopat, protože mám na nic postavu a nic na mě nikdy není, ale za ty ceny to vážně stojí. Stejně se tam nedokopu. :D Ale tobě se to vážně podařilo, šaty jsou vzorované akorát pro tebe. :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Aaale , vždy sa dá niečo nájsť, moja postava je tiež taká, že na každú časť tela by som potrebovala iné číslo :D

   Odstrániť

Ďakujem za každý komentár ♡ (len z tých negatívnych som smutná :D