pondelok 15. júna 2015

Riasy až do neba, dámy?

Dostala sa ku mne jedna zaujímavá ponuka a keďže ja som človek zvedavý, ochotný si ku kráse vždy pomôcť (lebo ona sa možno taká narodila, ale u mňa je to, bohužiaľ, Maybelline) a viem, čo sú moje (a ženské) prednosti, neváhala som. Ako hovorí stará múdrosť, za skúšku nič nedám tak ja skúšam za nás všetky a budem vás podrobne informovať!

Od REALASH som dostala ponuku na testovanie séra na rast rias. Zvedavá som si poctivo pogúglila a keď som videla, aké zázraky tento mini pidi fešák dokáže, neváhala som. Podľa toho, čo som sa dočítala a počula, jedná sa o sérum na riasy, ktorého úlohou je riasy predĺžiť, zahustiť a posilniť. Zároveň obnovuje ich rýchlu obnovu a regeneráciu. Navyše, "tento kozmetický výrobok napomáha v tvorbe skutočných rias úžasnej hustoty, dĺžky a pevnosti a vy budete zvádzať pohľadom!" No to teda budem! Lebo poviem vám otvorene, keď si na mne niečo všimne neznámy okoloidúci, väčšinou to nie je moje dobré srdce, 39tka noha či vlasy, ktorých pôvodnú farbu si už aj tak nikto nepamätá. Vo všetkých prípadoch sú to moje oči, na ktoré si vypočujem nejaký ten kompliment, tak prečo tomu zvodnému klipkaniu mihalníc ešte trošku nepomôcť? Riasy by mali byť až o 83% dlhšie a 79% hustejšie!! Tak to som teda zvedavá, pozrime sa spolu na to!A ako to celé funguje?
Keď vás vždy po sprchovaní či česaní vytáča, koľko vlasov vám opäť vypadlo vedzte, že s riasami to nie je inak. Každá vypadne približne po 30 dňoch a nahradí ju nová. To však nie je dosť času na ich regeneráciu a práve REALASH urýchľuje ich prirodzený rast a posilňuje korienky! 
Sérum je potrebné používať raz denne, vždy večer po odlíčení. Nanáša sa na horné viečko ku korienkom rias - ako keby ste si kreslili zvodnú mačaciu linku. Sérum má 3ml, ale malo by vám vydržať až 4-5 mesiacov!Prvé viditeľné výsledky prídu už po 30 dňoch ! Riasy budú pevnejšie, vyživenejšie.

Tak, povedzme si úprimne, neznie to lákavo? Tak ja teda začínam testovať OD-TE-RAZ! Nafotila som sa vám, aká som krásna odmaľovaná ako moje riasy vyzerajú na začiatku tejto cesty.


Ozvem sa o mesiac a môžeme spolu porovnávať, ako som opeknela a riasy sa mi vytáčajú až do neba! (aspoň tak si to predstavujem)!

Ak si chcete o výrobku prečítať viac samy, klikajte na oficiálnu stránku TU alebo FB TU.

Ako pokračuje testovanie sa dočítate TU.

2 komentáre:

  1. som zvedavá, aká bude tvoja reakcia a dojem, lebo o Releash som toho už počula dosť :)

    www.beautiful-savage.blogspot.sk

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Já jsem kdysi dávno měla umělé řasy, ale už nikdy více... :) Ale na tohle sérum jsem slyšela samou chválu, tak uvidím, jak budeš spokojená :)

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý komentár ♡ (len z tých negatívnych som smutná :D